dla domu

inne choinki – choinka wykonana jest z przezroczystej rurki z tworzywa sztucznego w której umieszczone zostały paski LED. Wygląda jak neon. Do postawienia na podłodze lub do zawieszenia na ścianie, także na ścianie zewnętrznej domu, albo na balkonie. Wymiary :
– wysokość 150 cm i 210 cm
– szerokość w dolnej części 70 – 120 cm
– lub inne do uzgodnienia
Niewielkie zużycie prądu, zasilanie 12 V. W podobny sposób możemy wykonać dowolną reklamę typu dawny neon.

 

 

 

 

 

 

choinki płaskie na ścianę – choinki sztuczne z jednej strony płaskie do powieszenia na ścianę lub do ustawienia bezpośrednio przy niej. Wysokość 150cm –  180cm, szerokość w dolnej części 100cm – 120cm. Zielone i z białymi końcówkami igieł. Choinki większe nawet 4 metrowej wysokości do montażu na ścianie zewnętrznej budynku, na zamówienie.

 

 

 

 

 

 

kanapa drewniana – szerokość 80 cm, długość 150 cm, a po rozłożeniu 210 cm, wysokość 40 cm. Rama może mieć kolor naturalnego drewna. Lekka konstrukcja. Kolor poduszek i materaca do uzgodnienia. Produkcja tylko na zamówienie. Cena 950 zł.

 

 

 

 

 

 

fotel wykonany z fotela samochodowego i stelaża fotela biurowego z mechanizmem do regulowania wysokości. Możliwość produkcji z wykorzystaniem fotela samochodowego dostarczonego przez zamawiającego. Cena do uzgodnienia.

 

 

 

 

 

 

łóżko rozkładane i kanapa w jednym – produkcja na zamówienie łóżek składanych takich jak na zdjęciach. Wymiary po rozłożeniu : szerokość 170 cm, długość 200 cm. Wymiary po złożeniu : grubość 35 cm, wysokość 210 cm, szerokość 175 cm.  Mechanizm zamontowany w łóżku umożliwia bezpieczne, łatwe i niewymagające dużej siły rozkładanie i składanie. Cena 8900 zł.

 

 

 

 

 

 

regał do pokoju dziecięcego – wysokość 150 cm, szerokość półek : 100 cm, 80 cm, 60 cm. Głębokość półek 30 cm. Lub inne wymiary do uzgodnienia. Mebel wykonany z drewna litego, malowany farbami bezpiecznymi.

 

 

 

 

 

 

inna gofrownica – gofrownica wypiekająca gofry w kształcie miseczki. Wystarczy wlać ciasto, zamknąć urządzenie i poczekać na sygnał świetlny lub dźwiękowy wskazujący, że gofr jest gotowy. Ciasto nie przywiera do gofrownicy. Średnica górna miseczki to 10 cm. Urządzenia nowe, nieużywane, na gwarancji.
UWAGA – gofrownice przystosowane są do prądu elektrycznego o napięciu 110 V. Aby użytkować je  w Polsce potrzebny jest konwerter. Cena 290 zł  + koszt przesyłki.

 

 

 

 

 

 

regały drewniane wykonane są z drewna sosnowego lub płyty laminowanej i mają wymiary :

– szerokość 150 cm

– głębokość półki 35 cm

– wysokość 170 cm

Dwa kolory. Podpory metalowe pokazane na zdjęciach mogą być zastąpione drewnianymi. Produkt własny.

 

 

 

 

 

drewniany szkielet dinozaura mega puzzle wykonane z drewna. Składają się z 32 elementów każdy o grubości 19 mm. Po ich ułożeniu powstanie szkielet dinozaura o wymiarach : długość 300 cm, wysokość 150 cm, waga 30 kg. Składanie dinozaura to doskonała zabawa dla dzieci i dorosłych także w plenerze. Szkielet może być ciekawą ozdobą biura, domu, czy ogrodu. Cena 280 zł + koszt wysyłki. Puzzle można zakupić również za pomocą Allegro : https://allegro.pl/mega-puzzle-drewniany-szkielet-dinozaura-i7499214134.html

drzewo genealogiczne drzewo genealogiczne wykonane z drewna do powieszenia dziewięciu zdjęć. W zestawie szablon pomagający prawidło zawiesić poszczególne elementy. Cena 399 zł + przesyłka.

 

 

 

 

 

inna półka wisząca – do łatwego, samodzielnego złożenia. Wymiary po złożeniu 95 cm x 95 cm, grubość 6 mm. Materiał sklejka powlekana folią dla łatwiejszego czyszczenia. Utrzyma nawet najcięższe książki. Dwa kolory. Półka składa się z 15 elementów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

słuchawka natryskowasłuchawka natryskowa z której wypływa woda tylko wtedy gdy jest trzymana w ręku. Gdy zostanie odłożona np. po to aby umyć ciało, to woda przestanie płynąć. Oszczędza wodę nawet o 60 %. Szczególnie przydatna w hotelach, ośrodkach wczasowych, ale także w każdej łazience.

 

 

 

 

 

 

wieszak na buty wieszak na buty wykonany ze stali chromowanej. Wysokość 100 cm, średnica 30 cm. Trzy piętra o regulowanej wysokości mogą pomieścić 18 par butów. Zwieńczony wygodnym uchwytem pozwalającym na swobodne przenoszenie. Główna zaleta – oszczędność miejsca w przedpokoju lub w szafie. Cena 230 zł + koszt dostawy.

 

 

 

 

 

 

szczotka elektryczna do butówtoreb, odzieży ze skóry i innych przedmiotów ze skóry i materiałów skóropodobnych. Wystarczy włożyć dwie baterie AA i podłączyć okrągłą szczoteczkę z mikrofibry. 420 obrotów na minutę. Zestaw zawiera : 20 szczotek z mikrofibry, dwie baterie AA. Cena 190 zł + koszt przesyłki.