rolnictwo

strony internetowe dla rolników.  Jeżeli masz gospodarstwo rolne i chciałbyś pokazać je innym rolnikom, albo chciałbyś prowadzić sprzedaż swoich produktów za pomocą internetu, to mamy dla Ciebie ofertę. Niedrogie i łatwe w administrowaniu strony internetowe. Jeżeli wyrazisz zgodę na umieszczenie reklamy na swojej stronie, to może być ona źródłem całkiem niezłych, dodatkowych pieniędzy. W ofercie jest rejestracja domeny np. gospodarstwokowalskich.pl. Wzór strony znajdziesz tutaj  www.rolnictwo.intia.pl

 

badanie termowizyjne zwierząt. usługa wykonywana wysokiej klasy kamerą termowizyjną, której celem jest wykrywanie wczesnych stanów chorobowych i zapalnych. Szczególnie przydatna przy wykrywaniu zapalenia wymion u krów i stanów zapalnych nóg u koni. To tylko przykłady, ale usługa pozwala wykryć wczesne stany chorobowe u każdego zwierzęcia. Zdjęcie przedstawia badanie termowizyjne koni, ale jest ono tylko przykładem. Identyczne badanie można wykonać każdemu innemu zwierzakowi. Zanim kupisz konia, krowę lub inne zwierzę, zrób mu zdjęcie termowizyjne i w ten sposób sprawdź jego zdrowie.

UWAGA – nie jestem weterynarzem nie stawiam diagnoz, wskażę jedynie miejsca na ciele zwierzaka o podwyższonej lub obniżonej temperaturze, które mogą być objawem rozwijającej się choroby. Zdjęcia pokaż swojemu weterynarzowi z pewnością pomogą mu ustalić sposób leczenia. Badanie kosztuje 49 zł za jedno zdjęcie z opisem.

termowizja_zwierzat

 

 

 

 

 

 

 

 

odstraszacz dzikich zwierząt. najskuteczniejszy odstraszacz dzikich zwierząt od upraw rolniczych. Preparat należy rozwiesić co 30 m na pograniczu lasu, lub na słupkach ogrodzeniowych. Trwałość jeden rok. Opady atmosferyczne, niskie i wysokie temperatury nie obniżają skuteczności. Preparat produkowany jest w USA i  tam jest stosowany także wzdłuż dróg i autostrad. Żadne zwierze nie wejdzie na jezdnię. Jedno opakowanie w którym jest sześć woreczków, kosztuje 299 zł + przesyłka.

odstraszacz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zboża – zarabiaj więcej  na uprawie zboża można zarobić dużo więcej nawet 25 000 zł z hektara jeżeli sprzeda się je w inny sposób i innym jak zwykle odbiorcom. Jak ? kiedy ? komu ? wszystko opisane jest w broszurze która kosztuje 69 zł. UWAGA – w opisany w broszurze sposób można sprzedać zboże z powierzchni maksymalnie dwóch hektarów. Dlatego też broszurę polecamy małym gospodarstwom rolnym.

baner zboże