rolnictwo

strony internetowe dla rolników.  Jeżeli masz gospodarstwo rolne i chciałbyś pokazać je innym rolnikom, albo chciałbyś prowadzić sprzedaż swoich produktów za pomocą internetu, to mamy dla Ciebie ofertę. Niedrogie i łatwe w administrowaniu strony internetowe. Jeżeli wyrazisz zgodę na umieszczenie reklamy na swojej stronie, to może być ona źródłem całkiem niezłych, dodatkowych pieniędzy. W ofercie jest rejestracja domeny np. gospodarstwokowalskich.pl. Wzór strony znajdziesz tutaj  www.rolnictwo.intia.pl

 

kupuj taniej w grupie  poszukujemy rolników planujących zakup maszyn rolniczych, ciągników, nawozów sztucznych czy środków ochrony roślin. W grupie, hurtowo możemy kupić dużo taniej. Napisz zatem co chcesz kupić i kiedy i przystąp do grupy. Za zakupiony towar zapłacisz bezpośrednio sprzedawcy, nie nam.

 

 

 

 

 

 

ogrodowa brona talerzowa do ogrodów i niewielkich upraw rolniczych. Idealna dla firm opiekujących się zielenią miejską. Szerokość robocza 90 cm, waga 130 kg. Głębokość pracy do 10 cm. 10 talerzy i dwa pneumatyczne koła. Zaczep kulowy. Produkcja USA, cena w Polsce 3500 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

badanie termowizyjne zwierząt. usługa wykonywana wysokiej klasy kamerą termowizyjną, której celem jest wykrywanie wczesnych stanów chorobowych i zapalnych. Szczególnie przydatna przy wykrywaniu zapalenia wymion u krów i stanów zapalnych nóg u koni. To tylko przykłady, ale usługa pozwala wykryć wczesne stany chorobowe u każdego zwierzęcia. Zdjęcie przedstawia badanie termowizyjne koni, ale jest ono tylko przykładem. Identyczne badanie można wykonać każdemu innemu zwierzakowi. Zanim kupisz konia, krowę lub inne zwierzę, zrób mu zdjęcie termowizyjne i w ten sposób sprawdź jego zdrowie.

UWAGA – nie jestem weterynarzem nie stawiam diagnoz, wskażę jedynie miejsca na ciele zwierzaka o podwyższonej lub obniżonej temperaturze, które mogą być objawem rozwijającej się choroby. Zdjęcia pokaż swojemu weterynarzowi z pewnością pomogą mu ustalić sposób leczenia. Badanie kosztuje 49 zł za jedno zdjęcie z opisem.

termowizja_zwierzat

 

 

 

 

 

 

 

 

odstraszacz dzikich zwierząt. najskuteczniejszy odstraszacz dzikich zwierząt od upraw rolniczych. Preparat należy rozwiesić co 30 m na pograniczu lasu, lub na słupkach ogrodzeniowych. Trwałość jeden rok. Opady atmosferyczne, niskie i wysokie temperatury nie obniżają skuteczności. Preparat produkowany jest w USA i  tam jest stosowany także wzdłuż dróg i autostrad. Żadne zwierze nie wejdzie na jezdnię. Jedno opakowanie w którym jest sześć woreczków, kosztuje 299 zł + przesyłka.

odstraszacz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tester chemiczny gleby Innowacyjny i niedrogi zestaw pozwalający wykonać chemiczną analizę gleby na zawartość N, P, K i ph. Zestaw pozwala wykonać 40 analiz chemicznych po 10 dla wymienionych wcześniej składników pokarmowych. Bardzo prosta obsługa, nie wymagająca żadnych szkoleń. Wszystko zapisane jest w instrukcji obsługi. Zestaw zawiera cztery komparatory, czterdzieści kapsułek testowych, instrukcję obsługi i zalecenia nawozowe dla 450 roślin ogrodniczych ( warzywa, kwiaty ) i rolniczych. Cena 199 zł + koszt przesyłki. Faktura VAT. Zestaw odczynników do uzupełnienia kosztuje 129 zł + koszt przesyłki. Tester może być dobrym źródłem dodatkowych pieniędzy. Możesz przecież wykonywać usługi badania gleby rolnikom, działkowcom itp.

analiza gleby 7

 

zboża – zarabiaj więcej  na uprawie zboża można zarobić dużo więcej nawet 25 000 zł z hektara jeżeli sprzeda się je w inny sposób i innym jak zwykle odbiorcom. Jak ? kiedy ? komu ? wszystko opisane jest w broszurze która kosztuje 69 zł. UWAGA – w opisany w broszurze sposób można sprzedać zboże z powierzchni maksymalnie dwóch hektarów. Dlatego też broszurę polecamy małym gospodarstwom rolnym.

baner zboże