do ogrodu

pienny krzew porzeczki na którym zaszczepiono następujące odmiany:
– czerwoną Jonkheer van Tets
– białą White Pearl
– czarną Titania

Prawda, że wyjątkowy krzew?

Roślina ta może być uprawiana w każdym ogrodzie. Będzie się dobrze prezentować na rabacie jak i w innym miejscu ogrodu. Można też ją trzymać w dużej donicy lub skrzyni na tarasie czy balkonie. Odmiana ta nie jest wymagająca i wyrośnie w każdym miejscu. Zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż trzy osobne krzewy. Wysokość pnia to około 60 cm. Owoce oczywiście są jadalne jak każdej porzeczki.
Sprzedaż rozpoczynamy po 20 marca ilość ograniczona. Cena 96 zł + kurier lub odbiór osobisty w Pszczynie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

morela + śliwa – podwójny owoc: morela i śliwka (Prunus armeniaca 'Gold Rich' + Prunus domestica 'Opal') to innowacja w świecie owoców ! Botanikom udało się połączyć dwa różne owoce na jednym drzewku. Obie odmiany mają fantastyczny smak i można je zbierać już po dwóch latach. Zbiory w okresie wrzesień-październik. Dostarczana wysokość 80-100 cm. Cena 139 zł + koszt wysyłki lub odbiór w Pszczynie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dzika rabata naturalna – mieszanka bylin, która upiększy każdy ogród. Naturalnie wyglądająca rabatka zawiera wcześnie i późno kwitnące kwiaty. Będą się one pojawiać od maja do końca września. Rabatka ma luźny styl, kwiaty są na niej wymieszane. Czerpanie inspiracji z natury jest w tej chwili bardzo trendy. Mieszanka ta zapewni ogrodowi cudowną kombinację bylin. Wystarczy posadzić je do gruntu według szkicu pokazanego na zdjęciu. Dostępna są dwa rodzaje opakowań :

– rabata na około 1.5m x 2m
– rabata na około 1.5m x 3 m

rabata 1.5m x 2m składa się z:

Dzwonek kremowy 'Prichard's Variety' (2 rośliny, w donicy Ø 9 cm)
Bodziszek 'Patricia' (3 rośliny, w donicy Ø 9 cm)
Żeleźniak żółty (2 rośliny, w donicy Ø 9 cm)
Kocimiętka 'Walker Low' (1 roślina, w donicy Ø 9 cm)
Bylica luizjańska 'Valerie Finnis (1 roślina, w donicy Ø 9 cm)
Persicaria 'JS Sevenoaks Village' (2 rośliny, w donicy Ø 9 cm)
Wilczomlecz błotny 'Walenburgs Glorie' (2 rośliny, w donicy Ø 9 cm)
Orlik pospolity (2 rośliny, w donicy Ø 9 cm)

rabata 1.5m x 3m składa się z:

Dzwonek kremowy 'Prichard's Variety' (4 rośliny, w donicy Ø 9 cm)
Bodziszek 'Patricia' (6 roślin, w donicy Ø 9 cm)
Żeleźniak żółty (6 roślin, w donicy Ø 9 cm)
Kocimiętka 'Walker Low' (4 rośliny, w donicy Ø 9 cm)
Bylica luizjańska 'Valerie Finnis (2 rośliny, w donicy Ø 9 cm)
Persicaria 'JS Sevenoaks Village' (4 rośliny, w donicy Ø 9 cm)
Wilczomlecz błotny 'Walenburgs Glorie' (2 rośliny, w donicy Ø 9 cm)
Orlik pospolity (3 rośliny, w donicy Ø 9 cm)

mała rabata, czyli 15 roślin w doniczkach kosztuje 259 zł, duża rabata, czyli 30 roślin w doniczkach kosztuje 499 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

klatka ogrodowa dla dwóch zwierząt np. dla psów, kur, kotów, ptaków ozdobnych itp. Wymiary klatki :

– wysokość 160 cm
– szerokość 120 cm
– długość 200 cm

Wymiary pomieszczenia :

– wysokość 60 cm
– szerokość 120 cm
– długość 100 cm

Bardzo łatwe czyszczenie. Drewno impregnowane i malowane nietoksycznymi farbami zabezpieczajacymi przed wilgocią. Cena 990 zł + koszt dostawy. Produkcja tylko na zamówienie.

 

 

 

 

 

 

 

donice korytkowe wyścielone folią która zabezpieczy drewno przed zniszczeniem przez wilgoć. Pojemność 110 litrów. Wysokość donicy jest idealna dla ludzi starszych lub poruszających się na wózku. Na dnie zamontowana jest plastikowa rynna odprowadzająca nadmiar wody. Końcówki stojaka zabezpieczone przed wilgocią, całość impregnowana. Wymiary podane są na zdjęciu. Cena 690 zł + dostawa.

 

 

 

 

 

 

osłona balkonu imitująca pnącze dzikiego wina. Wymiary 500 cm x 85 cm. Wykonana z trwałego, mocnego, odpornego na rozerwania tworzywa sztucznego bezpiecznego dla otoczenia, bezwonnego. Łatwa w utrzymaniu czystości, wystarczy przetrzeć szmatką z detergentem. Osłona wyposażona w metalowe oczka ułatwiające montaż. Nie jest odporna na działanie promieni UV. Można przycinać na dowolny rozmiar. Osłona bardzo ładnie prezentuje się także na ogrodzeniach. Zasłoni goły płot przed wścibskimi sąsiadami. Można także przeznaczyć ją do cieniowania ogrodu. Cena 119 zł + koszt przesyłki. UWAGA – nie jest to produkt chiński, wykonany został w Niemczech.

 

 

 

 

 

 

spalacz ogrodowy. metalowa konstrukcja pozwalajaca  bezpiecznie spalać odpady. Spalacz wykonany z odpornej na wysoką temperaturę (nawet 1600 °C) stal nierdzewną. Poszczególne elementy spalacza połączone są zawiasami. Łatwo zatem można go złożyć gdy nie jest wykorzystywany. Pojemność 210 litrów. Cena 390 zł.

 

piramida terapeutyczna wykonana z rurek miedzianych o średnicy 25 mm w proporcjach geometrycznych wielkiej piramidy w Gizie i jest potężnym narzędziem do indywidualnej medytacji co przyspiesza poprawę zdrowia fizycznego i psychicznego. U zwieńczenia piramidy znajduje się kryształ kwarcu znacznie wzmacniający działanie terapeutyczne piramidy. Poprawia niedoskonałości przepływu energii w organizmie. Piramidy wykonywane są na zamówienie. Oczekiwanie na dostawę do 7 dni. Można zamówić tylko zwieńczenie górne z kryształem kwarcu i narożniki dolne. Cena 1490 zł + przesyłka.