do ogrodu

wiszące ogrody  – mata wykonana z PE ma wymiary 110 cm x 110 cm i zawiera 16 kieszeni o wymiarach 25 cm x 25 cm. Do zawieszenia wewnątrz i na zewnątrz budynku. Bardzo ładnie wyglądają zawieszone na ogrodzeniach. Nie tylko dekorują, ale także wyciszają hałas uliczny. Mata wykonana jest z bardzo solidnego materiały, wytrzyma długie lata użytkowania. Cena 199 zł + przesyłka. Możemy wykonać wiszące ogrody w dowolnym innym rozmiarze.

 

 

 

 

 

 

stojak dla trzech hamaków – trójkątna, metalowa konstrukcja umożliwiająca zawieszenie trzech hamaków. Całość można swobodnie złożyć bez używania kluczy i śrub i przewozić na bagażniku dachowym. Wymiary :
– rozstaw między nogami 3.20 m
– hak do zawieszenia hamaków na wysokości 1.50 m
– waga 56 kg
– konstrukcja składa się z 9 elementów
– wysokość całkowita 2.10 m Konstrukcję można ustawić pod namiotem ogrodowym. Cena 799 zł + koszt wysyłki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

stojaki do kaskadowej uprawy roślin w ogrodzie i na balkonie. Doskonale sprawdzą się w miejscach gdzie niemożliwa jest uprawa bezpośrednio w gruncie np. pod ogrodzeniami, budynkami, na parkingach, balkonach itp. Dzięki wykorzystaniu stojaków na działce można zdecydowanie zwiększyć jej powierzchnię. Po co uprawiać np, truskawki w gruncie, mogą przecież rosnąć w skrzynkach na stojakach ustawionych np. wzdłuż ogrodzenia albo pod altaną. A miejsce po truskawkach można przeznaczyć np. na ładny trawnik lub kwietnik.

Wymiary stojaków do ogrodu : szerokość 1.80 m, głębokość 70 cm, wysokość 1 m. W stojaku można umieścić 12 skrzynek. Cena 399 zł

Wymiary stojaków na balkon : szerokość 65 cm, głębokość 30 cm, wysokość 80 cm. W stojaku można umieścić trzy skrzynki. Cena 199 zł

 

 

 

 

 

 

stojak, wieszak do hamaka – składany stojak-wieszak do hamaków. Wykonany ze stali nierdzewnej. Składa się z trzech części : dwóch bocznych podpór i dolnego łącznika. Można go zatem swobodnie złożyć i przewozić w bagażniku samochodu. Utrzyma ciężar do 120 kg. Na życzenie dolne dwie poprzeczki możemy poszerzyć po to aby stojak był stabilniejszy na piasku na plaży. Produkcja na zamówienie. Cena 399 zł w tym koszt wysyłki.

 

 

 

 

 

 

buda dla psa – drewniana, ocieplana buda dla dużego psa z przeszklonymi wizjerami. Dach podnoszony co ułatwia czyszczenie. Produkcja na zamówienie. Możliwa produkcja w mniejszych wymiarach. Wejście do budy może być zabezpieczone ruchomą zasłoną np. z przezroczystej pleksi która umożliwi swobodne wejście psa do budy i jego wyjście, a jednocześnie chronić będzie przed wiatrem i deszczem.

 

 

 

 

 

 

klatka ogrodowa dla dwóch zwierząt np. dla psów, kur, kotów, ptaków ozdobnych itp. Wymiary klatki :

– wysokość 160 cm
– szerokość 120 cm
– długość 200 cm

Wymiary pomieszczenia :

– wysokość 60 cm
– szerokość 120 cm
– długość 100 cm

Bardzo łatwe czyszczenie. Drewno impregnowane i malowane nietoksycznymi farbami zabezpieczajacymi przed wilgocią. Cena 990 zł + koszt dostawy. Produkcja tylko na zamówienie.

 

 

 

 

 

 

 

donice korytkowe wyścielone folią która zabezpieczy drewno przed zniszczeniem przez wilgoć. Pojemność 110 litrów. Wysokość donicy jest idealna dla ludzi starszych lub poruszających się na wózku. Na dnie zamontowana jest plastikowa rynna odprowadzająca nadmiar wody. Końcówki stojaka zabezpieczone przed wilgocią, całość impregnowana. Wymiary podane są na zdjęciu. Cena 690 zł + dostawa.

 

 

 

 

 

 

spalacz ogrodowy. metalowa konstrukcja pozwalajaca  bezpiecznie spalać odpady. Spalacz wykonany z odpornej na wysoką temperaturę (nawet 1600 °C) stal nierdzewną. Poszczególne elementy spalacza połączone są zawiasami. Łatwo zatem można go złożyć gdy nie jest wykorzystywany. Pojemność 210 litrów. Cena 390 zł.

 

piramida terapeutyczna wykonana z rurek miedzianych o średnicy 25 mm w proporcjach geometrycznych wielkiej piramidy w Gizie i jest potężnym narzędziem do indywidualnej medytacji co przyspiesza poprawę zdrowia fizycznego i psychicznego. U zwieńczenia piramidy znajduje się kryształ kwarcu znacznie wzmacniający działanie terapeutyczne piramidy. Poprawia niedoskonałości przepływu energii w organizmie. Piramidy wykonywane są na zamówienie. Oczekiwanie na dostawę do 7 dni. Można zamówić tylko zwieńczenie górne z kryształem kwarcu i narożniki dolne. Cena 1490 zł + przesyłka.