do ogrodu

zamówienia prosimy wysyłać na adres : sprzedaz@intia.pl 

kwiaty łąkowespecjalnie wyselekcjonowana mieszanka nasion dzikich kwitnących roślin łąkowych. Rabata na której zostaną wysiane będzie kwitła od maja do końca września. Po przekwitnięciu kwiatów można zebrać nasiona i wysiać je następnego roku. Jeżeli chcesz znaturalizować ogród, to ta mieszanka nasion jest do tego idealna. Import Holandia. Jedno opakowanie zawiera 25 gramów nasion i kosztuje 39 zł + list polecony Poczty Polskiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kwiaty ogrodowespecjalnie wyselekcjonowana mieszanka nasion kwiatów jednorocznych o podobnej wysokości, tak aby nawzajem się nie cieniowały. Kwiaty mają podobne wymagania glebowe i słoneczne. Różny termin kwitnienia. Gdy jedne rośliny przekwitną, to inne zakwitną. Rabata będzie kwitła do końca września. Import z Holandii. Jedno opakowanie zawiera 25 gramów nasion i kosztuje 49 zł + list polecony Poczty Polskiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nasiona bratków olbrzymich  w barwach biało-czerwonych. Kwitną nieco później jak standardowe bratki, ale ich kwitnienie jest obfitsze i dłuższe. Jedno opakowanie zawiera 25 nasion i kosztuje 49 zł + list polecony Poczty Polskiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dwie śliwy na jednym pniudrzewko owocowe na którym zaszczepiono dwie odmiany śliwy :

– "Bleue de Belgique"  
– "Reine Claude d'Oullins"

Pierwsza ma ametystową skórkę, a druga ma kolor żółty. Owoce obu odmian dojrzewają od lipca do sierpnia. Poza swoją owocową wartością, śliwa może być ciekawą ozdobą ogrodu. Drzewka pochodzą z Holandii. Cena 199 zł. Przesyłka kurierem i płatność przy dostawie lub odbiór w Pszczynie.

 

 

 

 

 

 

trzy porzeczki na jednym pniuporzeczka pienna na której zaszczepiono trzy odmiany o różnych kolorach :

– czerwona Jonkheer van Tets
– biała White Pearl
– czarna Titania

Prawda, że wyjątkowo ozdobny krzew ? Roślina ta może być uprawiana w każdym ogrodzie. Będzie się dobrze prezentować na rabacie jak i w innym miejscu ogrodu. Można też ją uprawiać w dużej donicy lub skrzyni na tarasie lub balkonie. Porzeczka nie jest wymagająca i dobrze będzie rosła w każdej glebie. Jest mrozoodporna, nie wymaga specjalnego zabezpieczenia przed zimą. Zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż trzy osobne krzewy. Wysokość pnia to około 60 cm. Porzeczka pochodzi z Holandii.

UWAGA – roślina pokazana na zdjęciu ma 4 lata. Krzewy w sprzedaży to dwuletnie rośliny których średnica pnia i korony będzie mniejsza o połowę.

Cena 159 zł. Przesyłka kurierem i płatność przy dostawie lub odbiór w Pszczynie.

 

 

 

 

 

 

płot wiejski – ogrodzenia wykonane z drutu aluminiowego i nieobrobionych, drewnianych gałęzi. Długość dowolna, wysokość do 150 cm.

 

 

 

 

 

 

inny żywopłotogrodzenie wykonujemy z wierzby wiciowej, energetycznej (Salix viminalis) wiosną jak tylko gleba rozmarznie. Zamówienia natomiast przyjmujemy do końca września. Dowolna długość i wysokość. Zaletą tego typu żywopłotu jest to, że w ciągu jednego roku odgrodzi skutecznie od sąsiada lub od hałaśliwej ulicy. Poza tym jest bardzo efektowne. Cena do uzgodnienia.

 

 

 

 

 

 

 

 

żywa altankawykonujemy z wierzby wiciowej (Salix viminalis) wiosną jak tylko gleba rozmarznie. Natomiast zamówienia przyjmujemy do końca września. Dowolna średnica i wysokość. Cena do uzgodnienia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cebulki śnieżnika rośliny kwitnącej wczesną wiosną, odpornej na mrozy i bardzo szybko rozprzestrzeniającej się. Raz posadzona może rosnąć na jednym miejscu wiele lat. Jeżeli chcesz znaturalizować ogród, to śnieżnik jest idealną do tego rośliną. Import z Holandii. Jedno opakowanie zawiera 100 cebul i kosztuje 70 zł + przesyłka. Dostarczymy za pomocą Poczty Polskiej. Płatność przy odbiorze. Zamówienia za pomocą formularza na stronie   www.intia.pl/kontakt/

 

 

 

 

 

 

rozrzutnik ogrodowy w związku z tym, że umożliwia wysiew nie tylko nawozów ale także piasku, lub soli to może być wykorzystywany nie tylko w sezonie, ale także zimą do piaskowania chodników. Rozrzutnik umożliwia także rozrzucanie obornika i wapna. Szerokość wysiewu 45 cm, pojemność zbiornika 10 litrów. Wykonany z solidnego tworzywa sztucznego. Ma ważną zaletę tzw. "wolne koło" czyli przy nawrotach wyłącza się. Cena 240 zł z kosztami przesyłki. Płatność przy odbiorze. Gwarancja 1 rok. Zamowienia za pomocą formularza na stronie : www.intia.pl/kontakt/

 

 

 

 

 

 

stojaki do kaskadowej uprawy roślin w ogrodzie i na balkonie. Doskonale sprawdzą się w miejscach gdzie niemożliwa jest uprawa bezpośrednio w gruncie np. pod ogrodzeniami, budynkami, na parkingach, balkonach itp. Dzięki wykorzystaniu stojaków na działce można zdecydowanie zwiększyć jej powierzchnię. Po co uprawiać np, truskawki w gruncie, mogą przecież rosnąć w skrzynkach na stojakach ustawionych np. wzdłuż ogrodzenia albo pod altaną. A miejsce po truskawkach można przeznaczyć np. na ładny trawnik lub kwietnik.

Wymiary stojaków do ogrodu : szerokość 1.80 m, głębokość 70 cm, wysokość 1 m. W stojaku można umieścić 12 skrzynek. Cena 399 zł

Wymiary stojaków na balkon : szerokość 65 cm, głębokość 30 cm, wysokość 80 cm. W stojaku można umieścić trzy skrzynki. Cena 199 zł

 

 

 

 

 

 

spalacz ogrodowymetalowa konstrukcja pozwalająca bezpiecznie spalać odpady. Wykonana z odpornej na wysoką temperaturę (nawet 1600 °C) stali nierdzewnej. Poszczególne elementy spalacza połączone są zawiasami, a zatem można go swobodnie złożyć gdy nie jest wykorzystywany. Pojemność 210 litrów. Cena 390 zł + koszt przesyłki. Płatne przy odbiorze.

 

piramida terapeutyczna wykonana z rurek miedzianych o średnicy 25 mm w proporcjach geometrycznych wielkiej piramidy w Gizie i jest potężnym narzędziem do indywidualnej medytacji co przyspiesza poprawę zdrowia fizycznego i psychicznego. U zwieńczenia piramidy znajduje się kryształ kwarcu znacznie wzmacniający działanie terapeutyczne piramidy. Poprawia niedoskonałości przepływu energii w organizmie. Piramidy wykonywane są na zamówienie. Oczekiwanie na dostawę do 7 dni. Można zamówić tylko zwieńczenie górne z kryształem kwarcu i narożniki dolne. Cena 1490 zł + przesyłka.