usługa reklamowa

mailing reklamowy

masz firmę i poszukujesz klientów ? w takim razie zapraszamy do skorzystania z usługi mailingu w którym swoją ofertę przedstawić będzie mogło czterech przedsiębiorców. Wysłanych zostanie 50 000 wiadomości do osób prywatnych mających więcej jak 20 lat i mieszkających na terenie całego kraju.

Mailing na nasze zlecenie wykonany zostanie przez Onet lub Wirtualną Polskę. Każdy uczestnik mailingu otrzyma dostęp do statystyk usługi. Usługa zgodna z przepisami RODO.

Cena usługi 390 zł. Na życzenie wyślemy przykład mailingu.

 

reklama w niemieckim Google i w innych krajach – Zapraszamy do umieszczenia banera reklamowego na stronie internetowej  www.polnische-firmen.intia.pl która od 1 lipca do 31 lipca będzie reklamowana w niemieckim Google, a dokładniej na niemieckich stronach internetowych.

Kampania reklamowa będzie miała tytuł Polnische Firmen freuen sich auf eine gute Zusammenarbeit  co oznacza Firmy z Polski zapraszają do współpracy.

Usługa kosztuje 220 zł. Pierwsze trzy dni są bezpłatne. Jeżeli w tym czasie uznasz, że reklama nie jest efektywna, to Twój baner reklamowy usuniemy bez żadnych zobowiązań. Nie zapłacisz wówczas ani grosza. A zatem zgłoś swój udział i prześlij do nas baner reklamowy. Niczym przecież nie ryzykujesz. Po umieszczeniu banera w internecie otrzymasz dostęp do statystyk usługi reklamowej.

Podobnie reklama wygląda w innych krajach. Wybierz ten w którym chcesz się zareklamować. Zapytaj o szczegóły.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

reklama branżowa polskich firm w Niemczech i w innych krajach

1. reklama w Niemczech i w innych krajach, polskich producentów i sprzedawców warzyw i owoców. Zapytaj o szczegóły.

 

 

 

 

 

 

2. reklama w Niemczech i w innych krajach, polskich firm z branży budowlanej. Zapytaj o szczegóły.

 

 

 

 

 

 

3. reklama w Niemczech i w innych krajach, polskich firm z branży turystycznej. Zapytaj o szczegóły.

 

 

 

 

 

 

4. reklama w Niemczech i w innych krajach, polskich firm z branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz. Zapytaj o szczegóły.